هوشمند افزار میکاییل
شمازه ثبت 377433

سامانه تلفن اینترنتی رایگان (VoIP)

(نصب و راه اندازی شده در بیش از 50 مرکز مختلف)
ايجاد ارتباط شبكه اي و تلفنی رایگان بین دفاتر و مراکز مختلف برای تبادل انواع اطلاعات دیتا و صدا صرفا با وجود بستر یک خط اینترنت ADSL با سرعت حداقل kbps 128


بسیاری از شرکت ها دارای دفاتر تولید، فروش و یا واحد نمایندگی در كشورها و شهرهاي مختلف و یا شهرک های صنعتی می باشند که باید با یکدیگر اطلاعات کامپیوتری زیادی را مبادله نمایند.
با راه اندازی سيستم ارتباط تلفني هوشمند بين دفاتر، شبکه کامپیوتری این دفاتر همگی به یکدیگر به صورت پایدار متصل شده و می توانند همه شبکه ها دقیقا مانند یک شبکه داخلی عمل نمایند و روی یک سرور مرکزی، کلیه عملیات کامپیوتری را انجام دهند.

اطلاعات بیشتر

فروش تجهیزات شبکه

فروش تجهیزات شبکه با قیمت و کیفیت مناسب شامل:
فروش انواع رک دیواری و ایستاده، فروش انوع داکت و ترانکینگ، فروش انواع سوئیچ شبکه، سیم مسی، کابل، کابل دیتا، Cat5، Cat.6، Cat.7، کیستون، فیس پلیت، بک باکس، کابل پچ کورد، پچ کیبل، پچ پنل، ماژول، آنتن، سوئیچ، روتر، ویپ، وایرلس، اکسس پوینت، مودم، روتربرد، سایر تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه، تجهیزات فعال و غیرفعال شبکه.

مجازی سازی VMWARE

اجرای چندین سیستم عامل تنها در یک رایانه Desktop پشتیبانی از سیستم عامل های معروفی نظیر Windows و Linux
سوئیچ کردن میان دسکتاپ مجازی تنها با یک حرکت ماوس سرعت نسبتا بالا در انجام کارها پشتیبانی از سیستم عامل های 32 بیت و 64 بیت به اشتراک گذاری اطلاعات میان سیستم عامل های مجازی سازگاری و ساخت شبکه های مجازی صرفه جویی بسیار بالا در زمان و هزینه ها

نصب و راه اندازی شبکه

واحد پشتیبانی و نگهداری شبکه شرکت هوشمند افزار میکاییل
با در اختیار داشتن نیروهای متخصص ، متعهد و باتجربه ، آماده عقد قرارداد نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کابلی ، شبکه های Wireless ، بازدید منظم دوره ای از تجهیزات شبکه ، دکل مخابراتی و تجهیزات نصب شده بر روی آن ، فیبر نوری و کلیه سیستم های کامپیوتری در سراسر کشور می باشد.

مشاوره در زمینه شبکه

پردازش و نگهداری داده های انبوه، بهره برداری از امکانات اینترنت و افزایش راندمان کاری را شاید بتوان ساده ترین و در عین حال اساسی ترین کاربردهای تجاری شبکه کامپیوتری دانست.
لذا شرکت هوشمند افزار به منظور تضمین کارآمدی شبکه و پیشگیری از بروز وقفه در شبکه های محلی و اینترنت و رفع هرگونه ناکارآمدی و اختلال و بحران خدمات مشاوره ای و پشتیبانی لازم ارائه می نماید.

شبکه های مبتنی بر فیبرنوری

فیبر نوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است.
علیرغم محدودیت فاصله در شبکه های کابلی مسی برای فواصل طولانی میتوان از بستر فیبر نوری استفاده کرد . با توجه به مزايا و ضرورت استفاده از فیبر نوری شركت هوشمند افزار آمادگي خود را جهت همكاري در زمينه فروش تجهیزات فیبر نوری و پسیو و ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه های مبتنی بر فیبر نوری برای سازمانها و شرکتها و صنایع اعلام می دارد.

امنیت و پشتیبانی سرور

پياده ‏سازي و پشتیبانی رده هاي مختلف
انجام پروژه‏ های مهندسی و امنیت شبکه نیازمند دانش روزآمد و خلاقیت و نوآوری در بکارگیری نرم ‏افزارها و سخت‏ افزارهای پیشرفته است که از تخصص و نوآوری متخصصین واحد مهندسی و امنیت شبکه هوشمند افزار در انجام پروژه‏ ها، هموراه یکی از افتخارات این شرکت بوده ‏است